Sarajevo je večeras na Koševu savladalo Velež rezultatom 4:0 u utakmici desetog kola WWin lige BiH.
Nakon meča, trener Sarajeva Zoran Zekić je dao izjavu za Arenu Sport te je istakao da je večerašnji susret bio vrlo čudan sa mnogo nervoze.
– Jako čudna utakmica sa puno nervoze. Postoje posljedice tog ponašanja, iako ja insistiram da se fokusira samo na fudbal. Igrali smo mnogo bolje utakmice koje nismo dobili. Večeras pobjeda od 4:0, mislim da je možda prevelika u našu korist,
– Kao trener, moram biti zadovoljan čak i kada ekipa ne igra onako kako bih ja želio, ali pobjeda je važna. Ne smijemo da se zavaravamo i moramo dobro razmisliti o nekim detaljima nakon utakmice. Neki igrači imaju mnogo upitnika kada ne igraju, a ja ih imam dosta kada igraju.
Inače, u narednom kolu Bordo klub će igrati protiv Igmana.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


