Mario Ivanković: Okrećemo se Borcu, probat ćemo pobijediti u toj utakmici

Mario Ivanković, pomoćni trener Zrinjskog, prokomentarisao je današnji remi između Sloge i njegove ekipe u Modriči.

Sloga i Zrinjski su danas podijelili bodove u Modriči, a konačan rezultat ovog meča je glasio 1:1.

Plemići su poveli u 74. minuti golom Nemanje Bilbije, ali je Sloga u 95. minuti uspjela da dođe do boda i to preko Srđana Grabeža.

Nakon meča, Ivanković je u izjavi za Arenu poručio da, kada se sve sagleda, rezultat 1:1 je najrealniji.

Kada primiš pogodak u posljednjoj minuti, ne možeš biti zadovoljan. Međutim, kada se sve sagleda, ovo je najrealniji rezultat. Bilo je puno nervoze, a na ovako lošem terenu, nije se moglo uživati u igri, poručio je Ivanković, pa dodao:

Idemo dalje. Sada se okrećemo Borcu, pa ćemo probati pobijediti u toj utakmici.

Podsjetimo, Zrinjski će u narednom kolu igrati protiv Borca.

Osim toga, vrijedi spomenuti kako je trener Plemića, Željko Petrović, dobio crveni karton poslije haosa koji je nastao nakon što je u 74. minuti glavni sudija Antoni Bandić dosudio penal za mostarski tim.