Petrić, nakon što je potvrdio skori odlazak, progovorio o derbiju i povratku Natha: Zvijezda u redovima Nice i Kölna

Košarkaši Partizana ne bilježe dobre rezultate u nastavku sezone, a navijači svakako ne mogu biti zadovoljni nakon ispadanja od Sherifa u Ligi konferencija, ali posebno poraza od Mladosti GAT s čak 4:0 u prvenstvu.

Trener crno-bijelih Gordan Petrić danas je potvrdio ostavku, ali će ostati u klubu dok se ne nađe adekvatna zamjena, pa će momčad voditi i u vječnom derbiju u petak.

Volio bih pobijediti u derbiju za Partizan, ako mene osobno pitate volio bih pobijediti za Partizan. Ovdje se sve vrti oko igrača, svi smo mi servis igračarekao je Petrić, a zatim se detaljnije osvrnuo na najvećeg rivala, ali i sporni termin.

Imali smo to u nogama, možda nismo uspjeli, nismo bili dovoljno dobri i tu se nema što dodati. Normalno da nam je sutra važna pobjeda jer slijedi utakmica sa Zvezdom koja je u rangu naših najtežih utakmica, u rangu Nice i Kölna. Jedna europska utakmica. Bilo je dosta polemike kada igrati tu utakmicu, a igrat će se u petak kako se ne bi igrale ni Zvezdine ni Partizanove utakmice, ali mislim da je to greška. Netko je trebao reći kada igrati i to bi bilo toponovio je trener crno-bijelih.

Tu je i pitanje motivacije, nakon loših rezultata i najavljene promjene trenera.

To je posao koji smo svi radili. Tek su se počeli baviti tim poslom i bit će to u njihovom nogometnom životu. Moraju se pripremiti, a mi se sad nećemo okretati. Nakon zadnje utakmice, koju smo mogli dobiti u prvih 20 minuta, nećemo sve mijenjatiobjasnio je strateg Partizana.

Još je neizvjesno hoće li Bibras Natho nastupiti u najvažnijoj utakmici srpskog nogometa.

Danas je došao Natho, čuo sam se s njim jutros, da otprilike zna kakva je situacija. Po zvuku se čini da još nije potpuno zdrav, ali želi doći. Polako želi biti spreman za derbi u petakotkrio je trener Partizana, te istaknuo da će Izraelac biti na klupi ako bude mislio da može pomoći.