SERIJA A: Lazović strelac u krucijalnoj pobedi Verone, očekuje nas triler u završnici za opstanak (VIDEO)

Odigrana su tri meča u nedeljnom programu u Seriji A.

Verona je slavila na svom terenu protiv Fiorentine 2:1 i tako došla do veoma važna tri boda u borbi za opstanak.

Prvi gol na meču je postigao srpski reprezentativac Darko Lazović sa penala, da bi do poluvremena Fiorentina preko Kastrovilija izjednačila.

U nastavku, domaći su došli do pobedničkog gola preko Noslina, koji je doslovno zakucao loptu u mrežu.

Verona sad ima 34 boda, pet više i meč više od Udinezea koji je prvi ispod crte. Fiorentina je ostala na 50 bodova na sredini tabele.

U druga dva meča viđeni su dueali timova koji se bore za opstanak i oba su završena nerešeno. Kaljari i Leće su odigrali 1:1, dok su Empoli i Frozinone odigrali 0:0.

Leće sad ima 37 bodova, Kaljari 33, Empoli i Frozinone po 32. Čak 6 timova se trenutno nalazi u aktivnoj borbi za opstanak u ligi.