SERIJA A: Veliki kiks Rome, Kremoneze do prve pobede u sezoni! (VIDEO)

Veliko iznenađenje je viđeno u Seriji A, pošto je otpisani Kremoneze došao do prve pobede u sezoni i to protiv Rome 2:1 (1:0).

Došli su domaći u vođstvo u 17. minutu preko Cađua i to je bio rezultat prvog dela igre.

Roma je napadala, ali bili su poprilično bezopasni. Ipak, posle jedne dug lopte Spinacola je u 71. minutu izbio sam ispred gola Kremonezea i rutinski plasirao loptu u mrežu za 1:1.

Tada se činilo da će gosti doći do preokreta, a vrlo posle gola El Šaravi je imao veliku priliku.

Ipak, u 82. minutu Kremoneze dolazi do penala. Siguran sa bele tačke bio je rezervista Ćofani i to je bilo 2:1.

Do kraja meča nije bil oni velikih prilika, tako da je rezultat ostao nepromenjen.

Kremoneze sada ima 12 pobeda i nije više poslednji na tabeli, ali je 8 bodova ispod zone ispadanja. Roma je sa porazom pala na 5. mesto sa 44 boda.