Košarkaši Partizana zatvaraju prvi deo sezone protiv IMT-a u Loznici.
Crno-beli su već osvojili titulu jesenjeg prvaka, ali pobeda je imperativ za nastavak sezone.
– Lijepa atmosfera je nešto što se osjeti, ali ponavljam, bitan mi je današnji trening i time se najviše bavim. Razmislit ću o tome što će se dogoditi sutra. Ono što mogu reći je da je lijepo raditi, dobra je energija, ali je i jako teško. Ti dečki su krenuli 10. lipnja, prošlo je više od šest mjeseci otkako su u punom pogonu. Neki od njih nisu imali više od dva dana pauze zbog reprezentativnih obaveza. Sigurno svi jedva čekaju otići i malo se odmoriti. Ali opet, sve ovo što se događa dodatna je razina samopouzdanja i potvrda da smo na pravom putu i radimo prave stvarirekao je trener Nenad Stojaković na konferenciji uoči ove utakmice.
Najbolji strijelac Jovan Milošević ima povredu ruke.
– Jovan Milošević je s nama, tu je, maksimalno je uključen u posao. Malo ga čuvamo, ali on je uz momčad. Bit će u sastavu, a vidjet ćemo kako ćemo ga dozirati i u kojem roku će igrati.
Stojaković o IMT-u kaže:
– Riječ je o sinergiji mladih i iskusnih igrača. Imaju dosta kvalitetnih trenera, starog lista, da tako kažem, a negdje se dobro poznajemo. On zna što želi od svojih momčadi i kako želi da igraju. Bavili smo se sobom, riješili smo i njih. Još jedan tjedan rada je iza nas. Ono što je bitno je da je jako ugodno raditi u ovoj atmosferi kada si prvi na tabelizavršio je Stojaković.


