Zoran Zekić, trener Sarajeva, dao je izjavu nakon pobjede svog tima nad Slogom rezultatom 3:1. Iako nije potpuno zadovoljan prikazanim, čestitao je svojim igračima na pobjedi. Istakao je važnost koncentracije i potrebu za ispravkom detalja kako bi ekipa išla naprijed. Nadam se da će igrači prihvatiti kritiku i raditi na poboljšanju. Trener je također stao u odbranu svog golmana Emila Rockova i istakao važnost rada i konstantnog unapređenja. Tim se sada okreće narednoj utakmici sa GOŠK-om i svjestan je važnosti svake utakmice u prvenstvu.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )
Zekić objasnio razloge svoje ljutnje, istakao i pojedinačne greške


